Home / АТО / Відкрито пам’ятну дошку на школі, яку закінчив Олег Ковалішин

Відкрито пам’ятну дошку на школі, яку закінчив Олег Ковалішин

Сьогодні було врочисто відкрито пам’ятну дошку на школі, яку закінчив Олег Ковалішин на позивний “Рейдер”, що загинув 23 травня 2014 р. у бою в Карлівці.
На відкритті зібрались побратими Олега по батальону “Донбас”, товариші по навчанню, учасники АТО, рідні, знайомі, офіційні персони та найголовне – нинішні школярі. Це заради саме їхнього майбутнього та мирного неба бився та загинув Олег Ковалішин.

Рейдер---Герої-не-вмирають

Було сказано багато теплих слів. Згадували, який Рейдер був заповзятий та по-доброму впертий. Він входив у десятку найкращих авторів української Вікіпедії. Олег був учасником Майдану і він приїхав у батальон, навіть не до кінця залікувавши рану на нозі, що отримав, коли поруч нього розірвалась світлошумова граната від “Беркута”, обмотана стрічкою, начиненою цвяхами.
Ще з ним було дуже цікаво поговорити. Він мав енциклопедичні познання, знався на старині. Старенький кулемет Дегтярьова, музейний експонат, що стріляв тільки одиночними, став для нього справжньою знахідкою.
Ще за браком зброї Олег розробив трубу-самостріл, що потім зварив інший “донбасівець”, “Рябий”. Така собі дика суміш хуліганського феєрверку з переносною мортирою. Було і таке.
Всі нагадували, що Олег був чудовою і яскравою людиною, що фізично не міг оставатися осторонь від справи честі – захисту Батьківщини. Хоча б й ціною власного життя.

Друже Олеже! Ми тебе пам’ятаємо назавжди. І що дуже важливо – по тобі тепер будуть рівнятися молодші покоління рідної школи, рідного міста, рідної України.

Особливо хочеться відмітити Феликс Феликс , який виніс на собі всю тяжість організаційного процесу. Та Благотворительный фонд Семена Семенченко, що фінансово посприяв виготовленню меморіальної дошки.

Герої не вмирають!

Прес – служба БСН “Донбас”

Читайте також

«Автотранс» заявляє про тиск працівників правоохоронних органів

Компанія «Торговый Дом Автотранс-Ойл» заявляє про ціленаправленному тиску з боку правоохоронних органів, які намагаються безосновано …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *