Home / АТО / Експонати розкажуть правду

Експонати розкажуть правду

У історичному музеї міста Красноармійськ Донецької області готується нова експозиція, присвячена нинішній війні, яку ведуть у цьому регіоні російсько-терористичні війська.
Без сумніву, найціннішими експонатами цієї виставки будуть предмети, доставлені в музей нашими бійцями з району бойових дій. Чимало з них передав нещодавно працівникам музею учасник АТО, заступник командира Симонов-Анатолийбатальйону по роботі з особовим складом 25-ї бригади повітряно-десантних військ Анатолій Симонов. Як розповів десантник, усі ці «артифакти» бійці зібрали безпосередньо на полях бойових дій у районі Шахтарська та Авдіївки. Особливий інтерес майбутніх відвідувачів викличуть боєприпаси та інше військове спорядження російських військ, які окупували Донецький регіон. Серед них є рація, котра стоїть на озброєнні тільки в їх підрозділах, а також осколки снарядів, випущених ворожими «Градами», ручні штурмові гранати РШГ-1 теж російського виробництва, пускові труби від протитанкових керованих ракет, тубуси від ручних протитанкових гранатометів, гільзи від різнокаліберних набоїв та інші воєнні «раритети».
– Ми хочемо цими експонатами показати нинішнім і майбутнім жителям регіону правду – хто насправді воював на території нашої суверенної країни, – прокоментував Анатолій Симонов. – Адже навіть зараз багато людей просто не розуміє, хто і навіщо веде цю війну, а також підтримує російсько-териростичні війська. Прикро, але й багато моїх колишніх родичів і друзів теж потрапили під вплив ворожої пропаганди та стоять на боці ворогів. До речі, сам я росіянин, але багато років прожив на Донбасі, тому добровольцем пішов захищати цю землю від російських окупантів, ставши для близьких мені раніше людей «бандерівцем» і «фашистом». Так що зараз нам доводиться воювати не лише за рідну землю, а й за свідомість місцевих одурманених жителів. І експозиція, яка готується нині в музеї, також послужить цій благородній місії.
Як розповіла директор Красноармійського історичного музею Юлія Костюченко, цій війні присвятять цілий зал, в якому і розмістять передані нашими бійцями реліквії. Крім вже названих, до експлозії включать також відбитий у противника прапор так званої ДНР, а також речі та озброєння наших бійців, зокрема, пробиту кулею каску, яка врятувала воїну життя. До речі, військові 25-ї бригади обіцяли після закінчення бойових дій передати музею дуже багато власних «раритетів». Цей зал, зазначила Юлія Костюченко, служитиме патріотичному вихованню місцевої молоді, яка є основними відвідувачами музею, а також правдивому відображенню нинішньої російсько-терористичної війни на Донбасі.

Выставка-Красноармейск

Читайте також

Полтавський силовик фальсифікував подану до суду протокол огляду АЗС, – ЗMІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *