Народний депутат України http://www.kyshkar.com Павло Кишкар Mon, 15 Jan 2018 16:16:26 +0000 uk hourly 1 Павло Гриценко: Сьогодні триває велика гра задля реінкарнації російськості в Україні http://www.kyshkar.com/pavlo-gry-tsenko-s-ogodni-try-vaye-vely-ka-gra-zadlya-reinkarnatsiyi-rosijs-kosti-v-ukrayini/ http://www.kyshkar.com/pavlo-gry-tsenko-s-ogodni-try-vaye-vely-ka-gra-zadlya-reinkarnatsiyi-rosijs-kosti-v-ukrayini/#respond Mon, 15 Jan 2018 16:01:52 +0000 http://www.kyshkar.com/?p=4905 The post Павло Гриценко: Сьогодні триває велика гра задля реінкарнації російськості в Україні appeared first on Народний депутат України.

]]>
The post Павло Гриценко: Сьогодні триває велика гра задля реінкарнації російськості в Україні appeared first on Народний депутат України.

]]>
http://www.kyshkar.com/pavlo-gry-tsenko-s-ogodni-try-vaye-vely-ka-gra-zadlya-reinkarnatsiyi-rosijs-kosti-v-ukrayini/feed/ 0
РОЗБИРАЄМОСЬ З СИТУАЦІЄЮ ЩОДО ТИСКУ НА ГІРНИКІВ!! http://www.kyshkar.com/protest-pavlograd/ http://www.kyshkar.com/protest-pavlograd/#respond Mon, 08 Jan 2018 20:15:18 +0000 http://www.kyshkar.com/?p=4900 Павлоградські шахтарі Андрій Карпенко та Володимир Бугайов. оголосили голодування через звільнення своїх колег – членів незалежної профспілки місцевої вуглевидобувної компанії . Хлопці кажуть – щойно шахтарі підприємства створили незалежну профспілку, одразу з боку дирекції відчули тиск, а потім почались перші звільнення.

The post РОЗБИРАЄМОСЬ З СИТУАЦІЄЮ ЩОДО ТИСКУ НА ГІРНИКІВ!! appeared first on Народний депутат України.

]]>
Павлоградські шахтарі Андрій Карпенко та Володимир Бугайов. оголосили голодування через звільнення своїх колег – членів незалежної профспілки місцевої вуглевидобувної компанії . Хлопці кажуть – щойно шахтарі підприємства створили незалежну профспілку, одразу з боку дирекції відчули тиск, а потім почались перші звільнення.

The post РОЗБИРАЄМОСЬ З СИТУАЦІЄЮ ЩОДО ТИСКУ НА ГІРНИКІВ!! appeared first on Народний депутат України.

]]>
http://www.kyshkar.com/protest-pavlograd/feed/ 0
Виступ на брифінгу. Тема: Захоплення мототреку у місті Буча http://www.kyshkar.com/vy-stup-na-bry-fingu-tema-zahoplennya-mototreku-u-misti-bucha/ http://www.kyshkar.com/vy-stup-na-bry-fingu-tema-zahoplennya-mototreku-u-misti-bucha/#respond Wed, 27 Dec 2017 17:33:22 +0000 http://www.kyshkar.com/?p=4896 Виступ на брифінгу у Верховній Раді разом з Пащинським Сергієм Івановичем – головою Київського обласного осередку Федерації мотоспорту України, заслуженим тренером України Тема: Захоплення мототреку у місті Буча

The post Виступ на брифінгу. Тема: Захоплення мототреку у місті Буча appeared first on Народний депутат України.

]]>
Виступ на брифінгу у Верховній Раді разом з Пащинським Сергієм Івановичем – головою Київського обласного осередку Федерації мотоспорту України, заслуженим тренером України
Тема: Захоплення мототреку у місті Буча

The post Виступ на брифінгу. Тема: Захоплення мототреку у місті Буча appeared first on Народний депутат України.

]]>
http://www.kyshkar.com/vy-stup-na-bry-fingu-tema-zahoplennya-mototreku-u-misti-bucha/feed/ 0
Презентація програми “Україна Здорова” http://www.kyshkar.com/prezentatsiya-programy-ukrayina-zdorova/ http://www.kyshkar.com/prezentatsiya-programy-ukrayina-zdorova/#respond Wed, 20 Dec 2017 17:48:12 +0000 http://www.kyshkar.com/?p=4887 19 грудня, Павло Кишкар – заступник голови Народного Руху України, народний депутат України та Ігор Дідковський – філософ, бізнесмен, на честь свята Св. Миколая презентували Національну програму “Україна здорова”.  Зважаючи на очевидний факт демографічної кризи в країні, ми зорганізували низку наукових шкіл щодо вказаної програми, яка складається з двох частин. Спочатку- неінвазивна діагнозтика (прибор – …

The post Презентація програми “Україна Здорова” appeared first on Народний депутат України.

]]>

19 грудня, Павло Кишкар – заступник голови Народного Руху України, народний депутат України та Ігор Дідковський – філософ, бізнесмен, на честь свята Св. Миколая презентували Національну програму “Україна здорова”. 
Зважаючи на очевидний факт демографічної кризи в країні, ми зорганізували низку наукових шкіл щодо вказаної програми, яка складається з двох частин.
Спочатку- неінвазивна діагнозтика (прибор – аналізатор формули крові “АМП”, який за декілька хвилин отримає аналіз крові без уколів і будь-якого втручання у ваш організм, що складається із 131 показника). Методика цього аналізу захищена патентами і зареєстрована у більш, ніж 30 країнах, включно з Європейським Союзом, Індією, Китаєм, ОАЕ. Цей аналіз крові має дуже високу точність і незамінний у наших сучасних реаліях. 13 жовтня нами, за власний кошт, був відкритий кабінет неінвазивної діагнозтики в смт Десна, де знаходиться одна з найбільших навчальних частин ЗСУ. Вже тисячі військових і наших громадян справедливо оцінили унікальність та корисність нашої програми.
16 грудня ми подарували такий прибор громаді Трипілля.
Працюємо, щоб у рамках вказаної програми безкоштовно забезпечити нашим обладнанням всі військові частини України.
У свою чергу, за підтримки держави, цю програму можна і потрібно зробити загальнодоступною для кожного громадянина України. Слово за вами, панове державотворці!

The post Презентація програми “Україна Здорова” appeared first on Народний депутат України.

]]>
http://www.kyshkar.com/prezentatsiya-programy-ukrayina-zdorova/feed/ 0
Панно з символами трипільської культури http://www.kyshkar.com/panno-z-sy-mvolamy-try-pil-s-koyi-kul-tury/ http://www.kyshkar.com/panno-z-sy-mvolamy-try-pil-s-koyi-kul-tury/#respond Sat, 16 Dec 2017 16:34:43 +0000 http://www.kyshkar.com/?p=4881 The post Панно з символами трипільської культури appeared first on Народний депутат України.

]]>

The post Панно з символами трипільської культури appeared first on Народний депутат України.

]]>
http://www.kyshkar.com/panno-z-sy-mvolamy-try-pil-s-koyi-kul-tury/feed/ 0
Група “Першого грудня” закликає Порошенка проголосити 2018 Роком утвердження державної мови http://www.kyshkar.com/grupa-pershogo-grudnya-zakly-kaye-poroshenka-progolosy-ty-2018-rokom-utverdzhennya-derzhavnoyi-movy/ http://www.kyshkar.com/grupa-pershogo-grudnya-zakly-kaye-poroshenka-progolosy-ty-2018-rokom-utverdzhennya-derzhavnoyi-movy/#respond Fri, 15 Dec 2017 17:00:47 +0000 http://www.kyshkar.com/?p=4877 Невдовзі, у 2019 р., виповниться тридцять років із часу прийняття Закону, згідно з яким українській мові надано статус державної. Відповідний її статус закріплено і в чинній Конституції України. Але правові норми потребують постійного наповнення їх реальним змістом, дієвого підживлення на практичному рівні. Про це доводиться нагадувати, оскільки мовна політика в Україні часів державної незалежності не …

The post Група “Першого грудня” закликає Порошенка проголосити 2018 Роком утвердження державної мови appeared first on Народний депутат України.

]]>

Невдовзі, у 2019 р., виповниться тридцять років із часу прийняття Закону, згідно з яким українській мові надано статус державної. Відповідний її статус закріплено і в чинній Конституції України. Але правові норми потребують постійного наповнення їх реальним змістом, дієвого підживлення на практичному рівні. Про це доводиться нагадувати, оскільки мовна політика в Україні часів державної незалежності не завжди була послідовною, підпорядкованою стратегічній меті – зробити Україну консолідованішою і сильнішою.

Утвердження української мови як державної ми вважаємо важливим чинником національної єдності та безпеки, розвитку нації. Ті заходи, яких останнім часом вживає держава, дають підстави вірити, що й Ви поділяєте саме такий підхід.

Саме тому звертаємося до Вас із пропозицією підтримати ініціативу видатних вчених та діячів культури України, народних депутатів стосовно оголошення 2018 року Роком утвердження державної мови. Це не має бути кампанія, що триватиме 365 днів. Це має бути процес наповнення мовної політики реальною конкретикою у відповідності з комплексом заходів, передбачених відповідним Указом Президента.

Сподіваємося бути почутими.

 

Учасники Групи «Першого грудня»

В’ячеслав Брюховецький

Іван Дзюба

Євген Захаров

Йосип Зісельс

Мирослав Маринович

Володимир Панченко

Мирослав Попович

Всеволод Речицький

Вадим Скуратівський

Юрій Щербак

Ігор Юхновський

Ярослав Яцків

The post Група “Першого грудня” закликає Порошенка проголосити 2018 Роком утвердження державної мови appeared first on Народний депутат України.

]]>
http://www.kyshkar.com/grupa-pershogo-grudnya-zakly-kaye-poroshenka-progolosy-ty-2018-rokom-utverdzhennya-derzhavnoyi-movy/feed/ 0
Спортінвентар для бійців ДШВ ЗСУ http://www.kyshkar.com/sportinventar-dlya-bijtsiv-dshv-zsu/ http://www.kyshkar.com/sportinventar-dlya-bijtsiv-dshv-zsu/#respond Thu, 14 Dec 2017 22:33:20 +0000 http://www.kyshkar.com/?p=4872 + 120кг ЗАЛІЗА для спортзалу де тренуються бійці ДШВ ЗСУ, вихованці клубу “Енергія”. Дякуємо позивному НІDE з Покровської команди за допомогу Української Армії.

The post Спортінвентар для бійців ДШВ ЗСУ appeared first on Народний депутат України.

]]>
+ 120кг ЗАЛІЗА для спортзалу де тренуються бійці ДШВ ЗСУ, вихованці клубу “Енергія”. Дякуємо позивному НІDE з Покровської команди за допомогу Української Армії.

The post Спортінвентар для бійців ДШВ ЗСУ appeared first on Народний депутат України.

]]>
http://www.kyshkar.com/sportinventar-dlya-bijtsiv-dshv-zsu/feed/ 0
Прес-конференція на тему: «Закон про освіту та висновки венеційської комісії» http://www.kyshkar.com/pres-konferentsiya-na-temu-zakon-pro-osvitu-ta-vy-snovky-venetsijs-koyi-komisiyi/ http://www.kyshkar.com/pres-konferentsiya-na-temu-zakon-pro-osvitu-ta-vy-snovky-venetsijs-koyi-komisiyi/#respond Wed, 13 Dec 2017 16:03:23 +0000 http://www.kyshkar.com/?p=4868 The post Прес-конференція на тему: «Закон про освіту та висновки венеційської комісії» appeared first on Народний депутат України.

]]>

The post Прес-конференція на тему: «Закон про освіту та висновки венеційської комісії» appeared first on Народний депутат України.

]]>
http://www.kyshkar.com/pres-konferentsiya-na-temu-zakon-pro-osvitu-ta-vy-snovky-venetsijs-koyi-komisiyi/feed/ 0
З одеськими активістами на брифінгу у Верховній Раді http://www.kyshkar.com/pered-bry-fingom-u-verhovnij-radi/ http://www.kyshkar.com/pered-bry-fingom-u-verhovnij-radi/#respond Fri, 08 Dec 2017 11:24:55 +0000 http://www.kyshkar.com/?p=4861 The post З одеськими активістами на брифінгу у Верховній Раді appeared first on Народний депутат України.

]]>

The post З одеськими активістами на брифінгу у Верховній Раді appeared first on Народний депутат України.

]]>
http://www.kyshkar.com/pered-bry-fingom-u-verhovnij-radi/feed/ 0
Про про роль сучасних технологій у житті суспільства у студії Idealist.media http://www.kyshkar.com/pro-novi-tehnologiy/ http://www.kyshkar.com/pro-novi-tehnologiy/#respond Thu, 23 Nov 2017 11:58:01 +0000 http://www.kyshkar.com/?p=4854 The post Про про роль сучасних технологій у житті суспільства у студії Idealist.media appeared first on Народний депутат України.

]]>

The post Про про роль сучасних технологій у житті суспільства у студії Idealist.media appeared first on Народний депутат України.

]]>
http://www.kyshkar.com/pro-novi-tehnologiy/feed/ 0