Home / Новини / Ми за тотальну відкритість

Ми за тотальну відкритість

Хотів би наголосити, що після того, як ми зробимо відкритими засідання комітетів, варто розглянути і доповнити процедури відкритості щодо роботи органів місцевого самоврядування. Бо ми стикалися на місцях реально з проблемою довідатись яке саме рішення прийняла та чи інша рада, сайти зазвичай або ж не повні, або не працюють, і тому он-лайн трансляція засідань місцевих рад, це теж важливо.

В доповнення до відкритості “Самопоміч” пропонує відкриті тендери, відкриті он-лайн рахунки органів державної влади, державних підприємств та органів місцевого самоврядування, це шлях до подолання корупції, реальні кроки до подолання корупції, коли ви не можете маніпулювати тим чи іншим рішенням, коли ваші видатки видно в он-лайн. Ви заплатили за світло, як орган місцевого самоврядування, це видно, ви заплатили за клінінг чи будь-які інші послуги, це одразу видно. І вважаємо такі кроки дієвими і такими, що сприяють в подоланні корупції.

Павло Кишкар про відкритість місцевих рад

Читайте також

«Автотранс» заявляє про тиск працівників правоохоронних органів

Компанія «Торговый Дом Автотранс-Ойл» заявляє про ціленаправленному тиску з боку правоохоронних органів, які намагаються безосновано …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *