Home / Новини / Столтенберг: Україна потребує героїв не лише на полі бою, а й у владі та бізнесі для боротьби з корупцією

Столтенберг: Україна потребує героїв не лише на полі бою, а й у владі та бізнесі для боротьби з корупцією

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг наголошує, що Україна потребує героїв не лише на полі бою на сході країни, а й у владі та бізнесі для боротьби з корупцією. Про це він сказав під час виступу у Верховній Раді України.
“Україна є суверенною державою. І вона має право обирати свої власні засоби забезпечення безпеки. Минулого місяця НАТО привітала Чорногорію як 29-го члена нашого Альянсу. Це свідчить, що двері НАТО залишаються відкритими”, – заявив Столтенберг. Ці слова генсека НАТО народні депутати зустріли оплесками. “Дорога до членства в НАТО не легка. Ті, хто прагне цього, повинні демонструвати цілеспрямованість та суттєві реформи. Але врешті решт, членство залежить від рішення 29-ти членів НАТО і від тих, хто бажає приєднатися, і стосується це їх самих. Ніхто сторонній не має права намагатися втручатися або ветувати цей процес”, – сказав Столтенберг.
Він наголосив, що ті українці, які загинули, є справжніми українськими героями. За словами Столтенберга, зараз “настав час героїв, яких Україна потребує як ніколи раніше, не лише на полі бою, але прямо тут, у парламенті, уряді, бізнесі і громадянському суспільстві”. Він зауважив, що Україні потрібні герої, щоб “боротися з корупцією в будь-якому місці і будь-які формі, в якій вона існує”.

“Тому, члени Верховної Ради, Україна потребує більше, ніж ефективні Збройні сили. Вона потребує міцних підзвітних демократичних інституцій. Вона потребує міцних підзвітних і демократичних лідерів. Україна потребує вас, щоб ви стали кращими, ніж ви є”, – заявив Столтенберг.

УНІАН (c)

Читайте також

Екскурсія до Парламенту механіко-технологічного факультету #НУБІП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *