Home / Новини / …про Каська, довіру до влади та Добровольчий рух

…про Каська, довіру до влади та Добровольчий рух

Кожного дня зустрічаючись з громадянами (від Волновахи до Чопу) переконую не зневірюватися та довіряти владі, знову й знов кажу, що “це інші люди” (після смертей на Майдані, в Криму та на Сході України), вони не можуть не пам’ятати… У них є причинно-наслідковий зв’язок… Вони (себто МИ) інші!

Але виходить Касько і говорить, що він зневірився!

…і…тобто мої соковиті запевнення – це… казна що?

Та, дійсно, я кожного дня починаю з переконання самого себе в тому, що все можна змінити, а дружина (певно за теж саме) кличе мене “ідеалістом”.

І доводиться перечитувати Конституцію власної сім’ї, де останнім прописано: Ми народжені, щоб змінити світ! …Український світ!

Але телефонують адвокати і говорять, що Ваших людей саджають в (переповнену) тюрьму Краматорська, за те що вони діяли, а не чекали команди; за те що власними руками не чекаючи на захист влади зносили блок-пости бандитів та росіян, ловили навідників, розвідників та фінансистів…

Людина слабка, і перед спокусою мало хто встояв, – лишень чи можемо ми судити (а по правді судять ті ж “імпотентні” мєнти та прокурори, які побоялися дати відсіч вбивцям (я їх кличу “вбивцями Рибака”)) за слабкість? Чи можемо ми говорити про справедливість забезпечену державою, якщо хлопці, що власною долею зберегли Державу-Україна, сидять на “лавці” за удар зрадникові по обличчю, чи привласнену машину? Чи не вибачитися перед ними, не пробачити їх слабкість (як ми хочемо спеціяльним Законом пробачити “працівників” “Д/Лнр”)?

Де наше державницьке прощення-дякую? Адже ми спровокували цю слабкість!

Дві сили, які врятували Україну (власне то одна сила – український народ, що виконував різні функції) – Добровольчий та Волонтерський рухи! Ми напишемо про них тисячі статей та книг, але чи пробачимо їх помилки?

Павло Кишкар

Читайте також

«Автотранс» заявляє про тиск працівників правоохоронних органів

Компанія «Торговый Дом Автотранс-Ойл» заявляє про ціленаправленному тиску з боку правоохоронних органів, які намагаються безосновано …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *