Home / Новини / Система проведення мобілізаційних заходів потребує негайного втручання Президента України

Система проведення мобілізаційних заходів потребує негайного втручання Президента України

Система проведення мобілізаційних заходів потребує негайного втручання Президента України.
Воєнкомати набирають на кількість.
“Аватари” – це вже іменник.
Кількість смертей від зловживання алкоголем = близько 10 людей.
Мотиваційна та інформаційні програми ВІДСУТНІ.
Пропоную:
1. повернутися до інституту “покупців” – це представники бойових підрозділів, які б мали можливість бути присутніми в облвоєнкоматах при доборі людей; в подальшому контролювати процес навчання в НЦ та полігонах.
2. провести широку, загальнодержавну інформаційну програму з пополяризації служби імобілізації, з чіткими акцентами на безкоштовності освіти, її пов’язаності з цивільним життям, на матеріальних заохоченнях, патріотичності, юридичній основі.
3. створити реальну систему матеріального заохочення в/сл., що здійснють підготовку о/с: службове житло, премії, нагородження, безмитне ввезення авто, субсидії щодо сплати комунальних послуг, безкоштовне оздоровлення членів сім’ї…
4. притягнути до відповідальності працівників військової прокуратури та СБУ за бездіяльність щодо контролю за воєнкоматами та медичними комісіями, які порушують закон.

Буду просити Міністерство оборони України: 1. НЕГАЙНО повернути заклади воєнторгу до в/частин – щоб постійний склад мав можливість харчуватися та купувати необхідні речі (вже є розумінняу керівництва Воєнторгу та Ю.Гусєва); 2. НЕГАЙНО повернути право командирам в/ч (та полігонів) утримувати підсобне господарство (наприклад, на Яворівському полігоні величезна кількість продовольчих відходів) – це дозволить призвати людей за альтернативним видом служби та покращити забезпечення в/сл.

Читайте також

«Автотранс» заявляє про тиск працівників правоохоронних органів

Компанія «Торговый Дом Автотранс-Ойл» заявляє про ціленаправленному тиску з боку правоохоронних органів, які намагаються безосновано …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *