Home / Uncategorized / Про бій у Мар’їнці, блокаду Донбасу та воєнний стан

Про бій у Мар’їнці, блокаду Донбасу та воєнний стан

Про бій у Мар’їнці, блокаду Донбасу та воєнний стан розповіли у студії Телеканалу новин “24” нардепи  Юлій Мамчур та Павло Кишкар.

Воєнний стан

Кишкар: Не вважаю атаку бойовиків масштабним наступом. Наші сили дали у Мар’їнці достойну відсіч. Світова спільнота повинна визнати агресію Росії. Європі слід нагадати – Дебальцеве було ще після підписання мінських домовленостей. Зараз чомусь про це всі забули.

Мамчур: Воєнний стан вирішить усі наші проблеми. Але він вводить багато обмежень. Про це згадував і Порошенко.

Чи готове наше суспільство піти на ці обмеження, аби потім відновлювати країну фактично з нуля?

— Переведення країни на військові рейки – це і фінансове навантаження і людські ресурси. Введенням стану ми визнаємо офіційно Росію агресором та йдемо в атаку. Військово-технічна допомога Заходу нам ніколи не зашкодить. Але у нас багато є підприємств ВПК. Озброєння маємо ще радянських часів. Та зараз є чимало напрацювань для вдосконалення.

Питання мобілізації

Кишкар: Ми досі проводимо мобілізацію паперами. Потрібна комп’ютерна програма. Карти даних щодо людей, які мають бути мобілізовані, знаходяться у кожному військкоматі окремо. Єдиної загальнодержавної бази нема. Зараз працюємо над цим.

Мамчур: Державний реєстр повинен бути не лише військово-облікових спеціальностей.

Кишкар: Системно боротися з терористами можна лише блокуванням ввезення у зону АТО будь-яких товарів. Це багато чого вирішує.

Павло Кишкар про воєнний стан

Читайте також

«Автотранс» заявляє про тиск працівників правоохоронних органів

Компанія «Торговый Дом Автотранс-Ойл» заявляє про ціленаправленному тиску з боку правоохоронних органів, які намагаються безосновано …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *