Home / Новини / Житло для військових купуватиме держава

Житло для військових купуватиме держава

Державне фінансування на житло для військових на наступний рік збільшать втричі. Про це повідомив народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Павло Кишкар під час зустрічей з мешканцями військових містечок на Львівщині. Нардеп відвідав Яворів та с. Старичі.

Найбільше нарікань почув саме з приводу забезпечення житлом сімей військовослужбовців. Проте, зараз, за словами Павла Кишкаря, ситуацію можна буде змінити. Замість попередніх 300 млн. грн. на наступний рік державою закладено майже 1 млрд. грн. Ці кошти використають для того, аби завершити недободувані військові об’єкти. Ще один варіант, який розглянуть у Міністерстві оборони, – за бюджетні кошти замовлятимуть житло на первинному ринку і за пільговими цінами продаватимуть військовим. «Зараз майже кожна сім’я молодого військовослужбовця винаймає житло. У військовому містечку однокімнатна квартира коштує не менше 1 тис. грн на місяць, а ще й комунальні сплачувати. Тому із зарплати майже нічого не залишається», – нарікає дружина військовослужбовця з військового містечка Старичі.

Павло Кишкар Павел Кишкарь Львов Львів

Читайте також

«Автотранс» заявляє про тиск працівників правоохоронних органів

Компанія «Торговый Дом Автотранс-Ойл» заявляє про ціленаправленному тиску з боку правоохоронних органів, які намагаються безосновано …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *