Home / #Кам'янське / Сьогодні в Кам’янському!

Сьогодні в Кам’янському!

…(розпочну з алегорії) прокинувся в країні, де всі поважають закон, мораль та один одного. Публічні видатки відкриті – он-лайн. Шкода – це не про нас. Прокидаюся…
30 січня 2017 року збори людей на підтримку та проти депутата Кам’янської міської ради Andrey Ivanchenko.
Дякую небайдужим містянам, – Ви ті, що змушують працювати; залишаюся на завтрішнє засідання ТВК. Певен, що члени Комісії мають здоровий глузд, адже збираючи підписи на підтримання ініціативи про відкликання Андрія, “організатори” ввели людей в оману, і більш важливе подання на розгляд ТВК протоколу з такими підписами, є злочином, адже голосувало РЕАЛЬНО за підтримання максимум 30-ть чоловік (разом з тітушнею) – бачив, це я, бачили й інші учасники зібрання (є відео та фото), люди, які в подальшому ОДНОГОЛОСНО підтримали діяльність свого депутата. Пишу драфт Заяви про злочин, якщо здоровий глузд (після смертей на Майдані, в Криму та на Сході України) буде відсутнім на час засідання!
Чекаю на звіт про роботу недо…, нікчемність – Нагорного (депутатське звернення вже підготовлено).
Андрій щиро і відверто прозвітував про проведену роботу на відміну від сцикуна Нагорного (запрошував його особисто), що вміло ховався за спинами “бійців”. Десь між ними бродила тінь ще одного “персонажу” – депутата Бабенка.
Розпочалося все з того, що мене не впускали, до зали театру, а завершилося тим, що людей виганяли з приміщення та відключали світло (!!!)
Продовження завтра…
Але прошу усіх подивитися в корінь проблеми, це нажива “Дніпропетровськгазу” та “УКОЖФ” на людях!!!

Читайте також

Повідомлення про злочин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *