Home / Верховна Рада / В. Кривенко: “Знову людьми маніпулюють. Не існує жодного законодавства про місцеві референдуми”

В. Кривенко: “Знову людьми маніпулюють. Не існує жодного законодавства про місцеві референдуми”

Шановні колеги! Кривенко Віктор, Народний Рух України. Немає жодного здорового аргументу, щоб зберегти ім’я Петровського, ката українського народу,  для нашого міста. Я в 16 років приїхав в це місто, яке поки що називається Дніпропетровськ, а буде Дніпром. Жив у гуртожитку. Працював. І я знаю, що це патріотичне місто.

Людьми зманіпульовано, людьми  зманіпульовано в контексті, що вони будуть паспорти змінювати, що якісь там страшні бюджеті видатки. Це все   брехня.

Наступна маніпуляція, от яка взагалі є, на мою думку, закликом  до антидержавних дій, – це пропозиції по проведенню референдуму. Знову людьми маніпулюють. Не існує жодного законодавства про місцеві референдуми, не існує жодних позицій, чим це унормовано, і ми розуміємо, що війна і протистояння на вулицях. Війна на спогадах, на амбіціях, на розчаруваннях.

Таке саме питання… і я закликаю Голову Верховної Ради і зал в наступному голосуванні поставити з голосу поправку про перейменування  Дніпродзержинська на Кам’янське.

Два ката українського народу – Дзержинський і Петровський – не мають права бути згадані ніде. Їм в пеклі горіти, а не згадуватися в наших паспортах і в наших документах, в наших містах.

Я дякую всім колегам, які проголосують за це, без перебільшення, історичне рішення. Також окремо дякую Радикальній партії за те, що вона зголосилася, що буде за це голосувати.

Дякую. Слава Україні!

Читайте також

«Автотранс» заявляє про тиск працівників правоохоронних органів

Компанія «Торговый Дом Автотранс-Ойл» заявляє про ціленаправленному тиску з боку правоохоронних органів, які намагаються безосновано …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *