Home / Верховна Рада / Обговорення проблем децентралізації на Кіровоградщині

Обговорення проблем децентралізації на Кіровоградщині

Посли реформи з децентралізації, народні депутати Остап Єднак та Павло Кишкар перебувають у Кіровограді. Свій візит народні депутати розпочали зі спілкування із журналістами.

“Незнання суті реформ приводить до створення міфів і розколу суспільства, чого ми не можемт собі дозволити в умовпх війни. Ми говоримо лише поо суть реформи, підкріплюючи все думкамии експертів. Ми поза політикою ми не лише комунікуємо, а й збираємо проблеми, щоб на них вплинути в Києві”, – розповів Остап Єднак.

У рамках Всеукраїнської кампанії “Посли реформ” народні депутати побували з такими візитами вже в 11 містах України. У кожному регіоні депутати спілкуються з керівництвом областей та новостворених громад, фіксують проблемні моменти при реалізації реформи на територіях.

“Не проводити реформу неможливо. Якщо ми не реалізуємо реформу, то міфи провимирання села стануть реальністю”, – зауважив Павло Кишкар.

Павло Кишкар Кировоград

Читайте також

«Автотранс» заявляє про тиск працівників правоохоронних органів

Компанія «Торговый Дом Автотранс-Ойл» заявляє про ціленаправленному тиску з боку правоохоронних органів, які намагаються безосновано …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *