Home / Новини / Презентація програми “Україна Здорова”

Презентація програми “Україна Здорова”

19 грудня, Павло Кишкар – заступник голови Народного Руху України, народний депутат України та Ігор Дідковський – філософ, бізнесмен, на честь свята Св. Миколая презентували Національну програму “Україна здорова”. 
Зважаючи на очевидний факт демографічної кризи в країні, ми зорганізували низку наукових шкіл щодо вказаної програми, яка складається з двох частин.
Спочатку- неінвазивна діагнозтика (прибор – аналізатор формули крові “АМП”, який за декілька хвилин отримає аналіз крові без уколів і будь-якого втручання у ваш організм, що складається із 131 показника). Методика цього аналізу захищена патентами і зареєстрована у більш, ніж 30 країнах, включно з Європейським Союзом, Індією, Китаєм, ОАЕ. Цей аналіз крові має дуже високу точність і незамінний у наших сучасних реаліях. 13 жовтня нами, за власний кошт, був відкритий кабінет неінвазивної діагнозтики в смт Десна, де знаходиться одна з найбільших навчальних частин ЗСУ. Вже тисячі військових і наших громадян справедливо оцінили унікальність та корисність нашої програми.
16 грудня ми подарували такий прибор громаді Трипілля.
Працюємо, щоб у рамках вказаної програми безкоштовно забезпечити нашим обладнанням всі військові частини України.
У свою чергу, за підтримки держави, цю програму можна і потрібно зробити загальнодоступною для кожного громадянина України. Слово за вами, панове державотворці!

Читайте також

Українська федерація Карате. Донеччина.

Сергій Левчук: Донецька федерація карате отримала нового президента, ним став відомий спортсмен, бізнесмен Олександр Чайка. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *