Home / # REPORT / У дитячому садку “Теремок” м. Миргород, після трирічної перерви запрацював басейн

У дитячому садку “Теремок” м. Миргород, після трирічної перерви запрацював басейн

Символічну червону стрічку на об’єкті у День Святого Миколая перерізали міський голова Сергій Соломаха, завідувач закладу Оксана Ботвіновська та головний інженер ТОВ “Ранко” Віталій Дупак. Під час будівельних робіт були використані сучасні технологій фільтрації води та енергоощадні матеріали. Відновили басейн за кошти державного та місцевого бюджетів.
Вартість будівництва становить більше 1 млн.грн, половина коштів надійшла з державного бюджету за сприяння народного депутата України Павла Кишкаря,- вітаючи колектив садочка зі знаковою подією розповів міський голова Сергій Соломаха.
У басейні з дітьми працюватиме інструктор. Під час занять використовуватимуть аквааеробіку. Це ще один інноваційний метод, який відтепер зможуть використовувати у садочку, що працює за моделлю «Школа сприяння здоров’ю». Майже 300 вихованці цього закладу вчитимуться поведінці на воді та відновлюватимуть здоров’я. А ще, коли завершать будівництво окремого входу у басейн, його двері відкриють для всіх дітей міста,- повідомила завідувач закладу Оксана Ботвіновська.

Павло Кишкар Миргород басейн допомога 3

Павло Кишкар Миргород басейн допомога 1 Павло Кишкар Миргород басейн допомога 2

myrgorod.pl.ua(с)

#Миргород     

 

Читайте також

«Автотранс» заявляє про тиск працівників правоохоронних органів

Компанія «Торговый Дом Автотранс-Ойл» заявляє про ціленаправленному тиску з боку правоохоронних органів, які намагаються безосновано …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *