Home / # РЕФОРМА СПОРТУ / Виступ у Верховній Раді 12/04/07

Виступ у Верховній Раді 12/04/07

Насправді, сумно, що міністр молоді та спорту замість того, щоб бути міністром реформи, міністром, який проведе децентралізацію у сфері молодіжної політики та спорту, вносить і представляє законопроекти, які фактично нічого не вирішують. Попередній, проголосований вами за основу, закон не децентралізує і не надає більше коштів федераціям, не надає коштів більше спортивному комітетові, не збільшить кількість дітей, які займаються національними видами спорту, він абсолютно нічого не змінить окрім владних повноважень, владних повноважень, які міністерство собі лише збільшить.
Спортивні і культурній традиції, пане міністре, полягають у 4857. Будьте реформатором, ми вас готові підтримати, давайте проведемо фінансову децентралізацію у сфері спорту. Давайте так, як і в медицині, ми хочемо платити за койко-ліжко чи хочемо платити за реальну послугу? Ми хочемо перейти: гроші ходять за дитиною в освіті – так давайте це саме зробимо і в сфері спорту, не вітер, не повітря будемо фінансувати, а реальну послугу, якою є в дійсності сфера спорту.
Насправді, цей закон потрібно підтримувати, тому що він прибирає ту неузгодженість, яка існує в бюджетному кодексі, відповідно до вже проведеної децентралізації у сфері фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних шкіл олімпійського резерву. Тому за цей закон потрібно голосувати. А від Кабінету Міністрів чекаємо 4857 (доопрацьований)
#РеформаСпорту #4857 #Спорт #Україна

 

Читайте також

«Автотранс» заявляє про тиск працівників правоохоронних органів

Компанія «Торговый Дом Автотранс-Ойл» заявляє про ціленаправленному тиску з боку правоохоронних органів, які намагаються безосновано …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *